Sosyal Medya :

Öğrenci Taşımacılığı

Home Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

Okul servis araçları hizmet yönetmeliği, öğrenci taşıma yönetmeliği ve karayolları trafik kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Genol Turizm; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor.

Öğrenci taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan Genol Turizm ; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de Genol Turizm; Öğrenci Taşımacılığında öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

  • Okul taşıtlarımız 28/08/2007 tarih ve 26627 sayılı resmi gazetede yayınlanan okul servis araçları yönetmeliğine tabii, öğrenci taşımacılığına uygun emniyet kemerli araçlardan oluşmaktadır.
  • Öğrenci servislerimiz 3 yaş arasındadır.
  • Araçlarımızın hepsi tam klimalıdır.
  • Araçlarımız Araç Takip Cihazı ile izlenmektedir. Araçlarımızda bulunan GPS sayesinde araçlar kontrol edilebilir durumdadır. Öğrencimizin hangi güzergahta olduğunu, kaç km hızla seyir halinde olduğunu takip edebilirsiniz.
  • Öğrencilerimizin tamamı özel sağlık ve ambulans hizmeti anlaşması kapsamında güvence altına alınmıştır.
  • Şoförlerimiz ve rehber personelimiz özel kıyafetli olup, kişisel bakıma özen göstermektedir.
  • Araçlarımızın arkasında öğrencilerimizin iniş ve binişleri sırasında yakılmak üzere 30 cm çapında kırmızı ışık veren ve üzerinde siyah renkte büyük harfle “DUR” yazısı okunacak şekilde tesis edilmektedir.

INTERNATIONAL TRAVEL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do eiusmod.

Hızlı İletişim

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın

info@genol.com.tr
+90 312 480 69 01

WhatsApp Merhabalar Size Nasıl Yardımcı olabilirim ?